Radijo stotis „R - Russkoje Radio RusRadio“ tiesiogiai internetu

Radijo stotis Russkoje Radio RusRadio

R – Russkoje Radio RusRadio

Miestas LT
Vilnius
1394 4.1391678622669

Panašus radijas

Relax FM - 100 HITŲ
Relax FM - Sentimentai

Radijas R . Klausyti tiesiogiai internete nemokamai R

RADIO R yra populiari radijo stotis Lietuvoje, kuri groja muziką ir leidžia įvairias programų laidas rusų kalba.

Viena iš populiariausių RADIO R laidų yra „Druska ir pipirai”, kuri yra energinga ryto programa su daug naujienų ir konkursų. Be to, klausytojai taip pat gali dalyvauti „Asmeninių sveikinimų” laidoje, kurioje gali pasveikinti savo artimuosius ir pasirinkti mėgstamą dainą.

Radijo stotis taip pat siūlo ir aktualias naujienų laidas, kurias rengia profesionalūs žinių redaktoriai Šioje laidoje gali sužinoti apie naujienas iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių, kurių informaciją gauna iš žinomų naujienų agentūrų ir portalų. Be to, klausytojams siūlomas „Baltijos hitų top 20” – populiari laida, kurioje skamba geriausios ir populiariausios muzikos kūriniai, pasirinkti klausytojų balsavimu.

RADIO R transliuojama ne tik Vilniuje, bet ir daugelyje kitų Lietuvos miestų, todėl ji yra lengvai pasiekiama visiems Lietuvos radijo mylėtojams.

(Ankstesnis pavadinimas) RUSSKOJE RADIO [ RusRadio ] – ne tik rusų tautybės asmenims skirtas radijas. Tai savitą kultūrą turintis informacijos šaltinis galintis pakelti nuotaiką ir sužinoti daug smagios bei reikalingos informacijos.

Grojaraštis. Kokios dainos grojo vakar ir šiandien radijo stotyje R – Russkoje Radio RusRadio?

Kokia daina grojo šiandien?