Radijo stotis „Fiesta“ tiesiogiai internetu

Radijo stotis Fiesta

Fiesta

Miestas LT
Vilnius
17 4.4705882352941

Panašus radijas

Relax FM - 100 HITŲ
Relax FM - Sentimentai

Radijas Fiesta . Klausyti tiesiogiai internete nemokamai Fiesta

Radio Fiesta“ yra ir karščiausia radijo stotis Vilniuje, kuri transliuoja 100% latino muziką. Tai vieta, kurioje jūs galite leisti laiką su gera nuotaika, klausydamiesi naujausių ir senų, gerai žinomų latino ritmo kūrinių.

Muzikos pasirinkimas yra labai platus, o tai reiškia, kad čia kiekvienas gali atrasti kūrinį, kuris jam patinka. „Radio Fiesta“ siūlo ne tik naujausius latino ritmo kūrinius iš Viduržemio jūros ir Lotynų Amerikos regionų, bet ir populiariausius hitus iš tokių žinomų atlikėjų kaip Enrique Iglesias, Shakira, Ricky Martin ar Jennifer Lopez. „Radio stotis Fiesta“ transliuoja visą parą, todėl galite klausytis mėgstamos muzikos bet kuriuo metu. Taip pat stotis siūlo klausytis gerai subalansuotos programos, kurią sudaro ne tik muzika, bet ir naujienos, aktualijos ir pramogos. Latino muzika yra susijusi su gera nuotaika, vasaros atostogomis, šventės atmosfera ir linksmu flirtu. Tad jei norite pabėgti nuo kasdienybės, sušildyti save latino ritmu ir įkvėpti teigiamos energijos, šita radijo stotis yra puikus pasirinkimas.

„Radio Fiesta“ – tai ne tik radijo stotis, bet ir vietinė bendruomenė, kurioje galite susipažinti su kitais klausytojais ir dalintis savo patirtimis. Taigi, prisijunkite prie stoties ir leiskite muzikai suteikti jums geros nuotaikos!

Grojaraštis. Kokios dainos grojo vakar ir šiandien radijo stotyje Fiesta?

Kokia daina grojo šiandien?