Radijo stotis „Garso Radijas“ tiesiogiai internetu

Garso Radijas radijas internetu

Garso Radijas

  
Miestas LT
Plungė
Elektroninė, Lotinų, Atsipalaidavimo, Techno
www.garsoradijas.com/

Sveiki, esame internetinė radijo stotis GarsoRadijas. Mus galite klausytis tik internete bet kuriame pasaulio krašte. Šis radijas skirtas jaunimui, bet taip pat galima klausytis ir garbaus amžio žmonės. Eteryje transliuojama elektroninė šokių muzika, bet galite išgirsti ir senesnių metų dainų.

Garso Radijas nesiekia pelno, bet siekia užkariauti jūsų ausys! Kaip ir kiekvienas žmogus pradedantysis bando kurti muziką ar mėgina rašyti knygas, bet kiekvienas žmogus mėgina populierėti, taigi taip ir mes bandysime populerėti. Mes esame mieli, linksmi ir draugiški, todėl mums užtenka to jog galėtume jūsų veide įvęsti šypseną! Ieškome naujų laidų vedėju kurie galėtu ir turėtu noro prisijungti prie mūsų Garso Radijas kolektyvo.

Esame draugiška bendruomene kuri visada padės savo kolegoms bet kokiu paros metu jeigu tik kils bėdų. Jeigu jūs turite klausimų ar šiaip kokių pastebėjimų drąsiai galite rašyti mums el paštu info@garsoradijas.com. Mūsų radijas susikūrė 2018 metais sausio mėnesi kuri pradėjo internetu transliuoti elektronine bei daug kitų žanro dainų.

Kitos radijo stotys

Miestas LT
Vilnius
Džiazas
jazzfm.lt
PMR
Miestas LT
Vilnius
Kita, Įvairi
pmr.lt