Radijo stotis „Centro FM“ tiesiogiai internetu

Centro FM radijas internetu

Centro FM

  
Miestas LT
Kėdainiai
Downtempo, Hitai, Housas, Džiazas, Popsas, Regis, Rokas
centrofm.lt

Centro FM – tai regioninė vidurio Lietuvos radijo stotis, įsikūrusi Kėdainių mieste ir savo veiklą pradėjusi 2015 metais. Ši radijo stotis pritraukia tuos klausytojus, kurie ieško kitokios muzikos nei gali girdėti pačiose didžiausiose Lietuvos radijo stotyse. Tačiau nepamirštame ir tų, kurie mėgsta populiariąją muziką – jos eteryje taip pat gausu!

Centro FM radijo klausytojai taip pat turi galimybę sužinoti naujienas iš viso pasaulio, Lietuvos bei Kėdainių miesto. Eteryje taip pat galima išgirsti laidų apie religiją, sveikatą, kitas muzikos kultūras, vedamos laidos jaunimui bei vaikams. Radijo stotis visą parą pasiekiama internetu, o radijo imtuvuose jos galima klausyti visame Kėdainių rajone!

Radijo laidose kalbinami Kėdainių krašto žmonės, kurie visada turi naudingos informacijos ne tik kėdainiečiams! Kiekvienas klausytojas gali pareikšti savo nuomonę, diskutuoti tiesioginio eterio metu! Taip pat raginame žmones dalyvauti įvairiuose žaidimuose, kuriose galima laimėti tikrai vertingus prizus!

Klausykite Centro FM radijo stoties internete adresu grotuvas.centrofm.lt arba radijo imtuvuose 106.1 MHz dažniu, o visą informaciją galima rasti www.centrofm.lt arba Facebook socialiniame tinkle!

Kitos radijo stotys

PMR
Miestas LT
Vilnius
Kita, Įvairi
pmr.lt
Miestas LT
Klaipėda
60 m. - 90 m., Hitai, Popsas
raduga.lt
Miestas LT
Kaunas
Hitai, Popsas
pukas.lt